ASTROLOJİ 2.316 Görüntülenme 20.06.2018 09:14

Hande Kazanova 18 - 24 Haziran 2018 haftası Akrep Burcu yorumu

Kariyer odaklı bir hafta başlıyor sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Astrolog Hande Kazanova burcunuzun haritasını inceledi. Bu hafta Akrep burcunu neler bekliyor?

İşinizle ilgili önemli koşturmalarınız sabah saatlerinde başlayabilir. Ay burç değiştirecek ve sosyal çevre alanlarınızı etkilemeye başlayacak sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Astrolog Hande Kazanova cevapla.tv izleyecileri için burcunuzun karnesini inceledi.

Bir kaç gün boyunca daha fazla sosyal olabilirsiniz, arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz yada geleceğe yönelik iş konularınızı planlama etkileriniz devrede olacak.

Salı günü oldukça şanslı günlerden bir tanesi. Özellikle eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, yurtdışı bağlantılı konular, medya alanlarınızda güzel şanslar ve fırsatlar yakalayacaksınız. Hem eğitimsel konularda, hem iş ile ilgili konularda şansınız devrede.

Bu dönemde daha fazla göz önünde olacağınız ortamlarda bulunmanız gerekiyor, kariyerinize odaklanmanız gerekiyor. Hayat sizi ailevi konuların içine çekerken daha fazla kendiniz için ve kariyeriniz için uğraşmanız gerekecek.

Perşembe gününden sonra seyahatlerinizin artacağı bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Hayata geniş bir açıdan bakacağınız bir döngüye gireceksiniz.

Sitene Ekle