ASTROLOJİ 3.935 Görüntülenme 18.09.2018 12:00

Hande Kazanova - 17 - 23 Eylül 2018 Haftalık Yengeç Burcu Yorumu

Yapılması gereken işlerle haftanız başlarken haftanın ilk üç gününde daha çok özel hayatınızın üzerine eğilebilirsiniz sevgili Yengeç yükseleni Yengeç olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Yengeç burcunun haritasını inceledi.

Bu hafta ikili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili sorumluluklar vaktinizin çoğunu alabilir sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar. Bu hafta Yengeç burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'ye anlattı. 

Yapılması gereken işlerle haftanız başlarken haftanın ilk üç gününde daha çok özel hayatınızın üzerine eğilebilirsiniz sevgili Yengeç yükseleni Yengeç olanlar. Bu hafta ikili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili sorumluluklar vaktinizin çoğunu alabilir.

Hafta ortası çarşamba günü  Ağustos başındaki benzer bir etki yeniden devreye girmek üzere. Ortak parasal alanda sosyal çevrenizle olan bağlantılarınızda sıkıntı ve sorunlar yaşadıysanız Ağustos ayında bu alanlarda yeniden hareketlenmeler, riskli adımlar, düşünmeden atılacak adımların devrede olduğunu görebilirsiniz. Yani arkadaşlarınız bir para mevzunuz varsa, para işiniz varsa, geleceğe yönelik bir takım planlarınız ve işleriniz bulunuyorsa bu dönemde riskli adımlar atmamaya özen gösterin.

Sakin olun. Şiddetten, kavgadan, gürültüden ya da savaştan, karşı tarafa savaş açmaktan uzak durun. Cuma günü iletişimsel olarak yakın çevrenizden alacağınız bazı bilgilerle bazı konuların üzerinden geçmek sandığınızdan kolay olabilir. Yine önemli konuşma ve görüşmeleriniz varsa Cuma günü yapmakta fayda olacak. Cumartesi günü itibariyle Merkür Terazi burcuna geçiyor. Eviniz, aileniz, yuvanız, onlarla olan iletişiminizin artacağı bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Ailenizle daha fazla konuşabilir, daha fazla iletişim içine girebilirsiniz. Bir gün sonra güneşin de bu alanlarınız girmesiyle beraber ev alım-satım, kiralama gibi konularda bir işiniz varsa, bu konuların hayatınızda daha fazla hızlandığını göreceksiniz.

Sitene Ekle
Etiketler