ASTROLOJİ 7.257 Görüntülenme 17.09.2018 09:20

Hande Kazanova - 17 - 23 Eylül 2018 Haftalık Yay Burcu Yorumu

Kişisel isteklerinizle haftanız başlarken öğle saatlerinize kadar çok önemli işlerle uğraşmak istemeyebilirsiniz sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Yay burcunun haritasını inceledi.

Bu hafta önemli çünkü Ağustos başında devreye giren bir etkileşim yeniden aktive oluyor. Siz bu etkileşimi yakın çevre ve iletişim alanlarında yaşayacaksınız.Bu hafta Yay burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'ye anlattı. 

Kişisel isteklerinizle haftanız başlarken öğle saatlerinize kadar çok önemli işlerle uğraşmak istemeyebilirsiniz sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Öğleden sonra ve hafta ortasına kadar parasal konuların hayatınızda daha etkin bir şekilde yer ettiğini göreceksiniz. Özellikle maddi konularda önemli sorumluluklarla uğraşmak bu pazartesi önemli olacak.

Bu hafta önemli çünkü Ağustos başında devreye giren bir etkileşim yeniden aktive oluyor. Siz bu etkileşimi yakın çevre ve iletişim alanlarında yaşayacaksınız. Yakın çevrenizde bulunan insanlarla anlaşmak bu dönemde kolay olamayabilir. İşle ilgili değişimler yakın çevrenizdeki insanların hayatını etkileyebilir.

Ya da işle ilgili konularda sabırsız, fütursuz, sonuçları düşünmeden hareket edebilirsiniz. Yaratıcı ve keşfedici taraflarınızı güvene almanız gereken bir dönem olacak. Çok fazla risk almaktan kaçının. Sağlığınızı zorlamayın. Yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağlantılarınızda birazcık daha anlayışlı olmaya özen gösterin. Cuma günü kariyerinizde güzel bir sonuç karşınıza gelebilir. Konuştuğunuz bir konunun nihayete ermesi çözüme ulaşması istediğiniz sonuçları elde etmeniz gibi durumlar sözkonusu olacak.

Cuma günü bu anlamda faydalı. Ve cumartesi günü itibariyle Merkür terazi burcuna geçiyor. Sosyal çevreniz ve arkadaşlıklarınızı önemseyeceğiniz bir döngüye giriyorsunuz. Arkadaşlarınızla artık buluşabilirsiniz. Daha fazla plan yapabilirsiniz. Geleceğinizi şekillendirirken çevrenizden ve arkadaşlarınızdan alacağınız fikirler sizin hayatınızı zenginleştirecek.

Bir gün sonra güneşin de bu alanlarınıza girmesiyle beraber daha fazla dış ortamlarda sosyal çevreler arasında yer edineceksiniz. Yalnız maddi konularda bazı sıkıntılarınız varsa bu sosyal çevre içerisindeki konu ve olayların parasal olarak sizi sıkıştırmasına ve kendinizi kötü hissetirmesine izin vermeyin.

Sitene Ekle