ASTROLOJİ 7.291 Görüntülenme 13.09.2018 18:00

Hande Kazanova - 17 - 23 Eylül 2018 Haftalık Terazi Burcu Yorumu

İletişimi yüksek bir şekilde haftaya başlayacaksınız ama sabah saatlerinde birçok işinizi halletmek önemli olacak sevgili Terazi ve yükseleni Terazi olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Terazi burcunun haritasını inceledi.

Öğlenden sonra ise ilgi alanınızı birkaç gün boyunca evinize, ailenize, yuvanıza yönlendireceksiniz. Bu hafta önemli haftalardan bir tanesi. Bu hafta Terazi burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'ye anlattı.

İletişimi yüksek bir şekilde haftaya başlayacaksınız ama sabah saatlerinde birçok işinizi halletmek önemli olacak sevgili Terazi ve yükseleni Terazi olanlar. Öğlenden sonra ise ilgi alanınızı birkaç gün boyunca evinize, ailenize, yuvanıza yönlendireceksiniz. Bu hafta önemli haftalardan bir tanesi. Ağustos başında bir gezegen etkileşimi devredeydi. Bu hafta da bu gezegen etkileşiminin yeniden devreye girdiğini söyleyebiliriz.

Siz bu alanı parasal konularda yaşayacaksınız. Eğlence, aşk ve keyif için harcayacağınız parasala konularda ipin ucunu kaçırmamanız gerekiyor. Yine çocuğunuz ve aşkınızla alakalı konularda çok çabuk köprüleri atmaya meyilli olabilir, sinirinizi ve agresifliğinizi karşı taraftan çıkartabilirsiniz. Bu dönemde anlaşmak kolay olmayacak. Bu yüzden beklenmedik olaylarla karşılaşma ihtimaline karşı birazcık daha sabırlı ve sağduyulu hareket etmeye özen gösterin. Tehlikeli yerlerden ve durumlardan uzak durun.

Spor yapıyorsanız eğer sportif faaliyetlerinizde daha temkinli bir şekilde ilerleyin. Cuma günü bazı konuları gözden geçireceksiniz. Bilinç altınız etkin bir şekilde çalışacak. Geçmiş konu ve olayları değerlendirebilir, bazı olayların sonuçlarını bugün farkedebilir ve buna göre hareket edebilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa cuma günü yurtdışından ya da orda çalıştığınız insanlardan alacağınız haberlerle yolunuzda ilerlemeniz de sözkonusu.

Cumartesi günü Merkür Terazi burcuna geçiyor. İletişimde rahatlayacağınız bir döngüye merhaba diyorsunuz. Şimdi artık planlarınızı, programlarınızı, kafanızda düşündüğünüz birtakım işlerinizi, aktif halde çalıştırabilirsiniz. Birgün sonra güneşinizin de Terazi burcuna geçmesiyle beraber, artık ifadede ve kimliğinizde rahatlayacağınız bir döngü. Yalnız hafta sonu aile sorumluluklarınızın üzerinize gelmesine isin vermeyin. Ve olumsuzluktan, negatif düşünceden uzak durun.

Sitene Ekle
Etiketler