ASTROLOJİ 4.528 Görüntülenme 17.09.2018 09:22

Hande Kazanova - 17 - 23 Eylül 2018 Haftalık Oğlak Burcu Yorumu

Haftanız isteksiz başlarken öğleden sonra ay sizin burcunuza geçecek ve sizi hareketlendirecek Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Oğlak burcunun haritasını inceledi.

Bu hafta Ağustos başında devreye giren zor bir etkileşim yeniden aktive olacak. Siz bu etkileşimi riskli alanda yaşayacaksınız. Para harcamalarınız, para mücadeleleriniz, spekülatif alan , borsada yatırım yapıyorsanız, dövizle bağlantılı bir takım işleriniz varsa, bu alanda düşünmeden fevri atılacak adımlar size zarar getirebilir.  Bu hafta Oğlak burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'ye anlattı. 

Haftanız isteksiz başlarken öğleden sonra ay sizin burcunuza geçecek ve sizi hareketlendirecek sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Duygusal iniş çıkışlarınızın yüksek olacağı haftalardan bir tanesi. Önemli sorumluluklar üstleneceksiniz.

Bu sorumlulukları yerine getirirken de zaman zaman kötümser ya da negatif duygular altında olabilirsiniz. Ama melankoliyi şimdilik bir tarafa bırakalım. Bu hafta Ağustos başında devreye giren zor bir etkileşim yeniden aktive olacak. Siz bu etkileşimi riskli alanda yaşayacaksınız. Para harcamalarınız, para mücadeleleriniz, spekülatif alan , borsada yatırım yapıyorsanız, dövizle bağlantılı bir takım işleriniz varsa, bu alanda düşünmeden fevri atılacak adımlar size zarar getirebilir.

Yine çok çabuk gemileri yakabilir, çok çabuk davranışlarınızı değiştirebilirsiniz. Bu dönemde parasal konularda sakin bir şekilde durumları ele almak, sakin bir şekilde ilerlemek, aklınızın bir köşesinde bulunmalı. Çocuğunuzla ilgili konular, aşk hayatınızla ilgili konularda harcamalarınız bu dönemde yüksek olabilir. Cuma günü seyahatlere dayalı konularda hayatınız gözden geçirdiğiniz noktalarda önemli bir konu devrede olacak. Ve siz bu konuda çözümü üreteceksiniz. Yine güzel işbirlikleri, bir takım görüşmeler, buluşmalar, anlaşmalar bu süreçte devreye girebilir.

Cumartesi günü Merkür’ün Terazi burcuna geçmesiyle beraber kariyer ve iş alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırıyorsunuz. Kendinizi toplum önünde istediğiniz gibi ifade edecek, dengeli ilişkilerinizle istediğiniz sonuçları kolaylıkla yaratacaksınız. Bir gün sonra güneşin de bu alanlarınıza geçmesiyle beraber, kariyer ve iş alanlarınızda kendinizi göstereceğiniz bir döngü başlıyor. Bu döngüyü en güzel şekilde kullanmaya özen gösterin.

Ama hayatın üzerinize üzerinize gelmesi yükümlülükler ve sorumluluklar belinizi bükmüş olabilir. Asla ve asla negatif düşüncelerin hayatınızı yönetmesine izin vermeyin. Özellikle hafta sonunda.

Sitene Ekle