ASTROLOJİ 3.495 Görüntülenme 20.09.2018 09:17

Hande Kazanova - 17 - 23 Eylül 2018 Haftalık Kova Burcu Yorumu

Sert çıkışlar, agresif söylemler, köprüleri yıkma, çok çabuk tepki verme gibi durumlara açık olacasınız Kova ve yükseleni Kova olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Kova burcunun haritasını inceledi.

Bu hafta Ağustos başındaki benzer bir etki yeniden devrede olacak. Siz bu etkiyi ev, aile, yuva alanlarınızda yaşayacaksınız .Bu hafta Kova burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'ye anlattı. 

Aile büyüklerinizle, ailenizdeki insanlarla, kişisel girişim ve mücadeleleriniz anlamında bazı noktalarda anlaşmak kolay olmayacak. Sert çıkışlar, agresif söylemler, köprüleri yıkma, çok çabuk tepki verme gibi durumlara açık olacasınız. Çarşamba günü aile hayatınızda, evinizde sakarlıklara riskli durumlara karşı dikkatli olmakta fayda var. Sevdiklerinize büyük tepkiler verirken bu durumları gözden geçirin. Sonuçları düşünmeden harekete geçmeyin. Riskli adımlardan da uzak durun. Cuma günü ortak parasal konularda bazı olayları gözden geçireceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Parasal konularda sevdiğiniz insanla konuştuğunuz ama uzun zamandır uygulamadığınız bir konuyu devreye sokabilir bu konuyu aktif hale getirebilirsiniz. Yine parasal konularda güzel bir çözüm karşınıza gelebilir. Cumartesi günü itibariyle Merkür Terazi burcuna geçecek. Terazi burcuna geçmesiyle beraber seyahatlerinizin hızlanacağı hayatı geniş açıdan göreceğiniz diğer insanlarla da iş birliği yapmaya açık olacağınız bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Bu dönem içerisinde yeni ortamlarda bulunmak yeni insanlarla tanışmak önem kazanıyor. Bir gün sonra güneşin de bu alanlarınıza girmesiyle beraber hayatı bir üst oktavdan algılayacak, herşeyi daha büyük bir şekilde görebileceksiniz. İşte şimdi hayattan almak istediğimiz sonuçları almak için uygun bir şekilde harekete geçebilirsiniz.

Sitene Ekle