ASTROLOJİ 6.604 Görüntülenme 19.09.2018 09:24

Hande Kazanova - 17 - 23 Eylül 2018 Haftalık Koç Burcu Yorumu

Haftaya önemli işlerinizle başlayacaksınız sevgili Koçlar yükseleni Koç olanlar. Astrolog Hande Kazanova 17 - 23 Eylül haftalık burç yorumlarında Koç burcunun haritasını inceledi. Bu hafta Koç burcunu neler bekliyor?

Bu hafta kendinizi yapacağınız işlerde göstermek isteyeceksinizbir hafta içinde bulunuyorsunuz sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar. Bu hafta Koç burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'ye anlattı.  

Bu hafta özellikle haftanın ilk üç günü daha fazla iş konularına odaklı olacak. Kendinizi yapacağınız işlerde göstermek isteyeceksiniz. Ağustosun başındaki benzer etki bu hafta da devrede olacak. Bu yüzden riski bir takım adımlar arkadaşlık ve sosyal çevre ilişkilerinizi etkileyecek. Parasal konuları da işin içine alan durumlarda riskli adımlardan kaçınmaktan fayda var.

Keşfedici yaratıcı hemen harekete geçmek isteyen yönünüzle bu alanlarda hiç düşünmeden hareket edebilir, bazı işlerinizde sıkıntı ve sorunlara bu hafta açık olabilirsiniz. Özellikle iş alanlarınızda çözüme ulaştırmak istediğiniz konuları Cuma günü istediğiniz sonuçlara ulaştıracaksınız. Cumartesi günü itibariyle iletişimizin özel hayatınıza kayacak.

Sevdiğiniz insanla olan iletişiminiz bu dönemde hızlanabilir. Yine ilişkinizdeki sıkıntı ve sorunları konuşmak için ya da hoşlandığınız bir insan varsa kalbinizi karşı tarafa açmak için uygun bir dönem olacak. Taşınma, anlaşma, sözleşme ya da hukuki konularda önemli adımların atılması için de uygun bir 15 günlük sürece gireceksiniz. Pazar günü bu alanlarınıza güneşin girmesiyle beraber daha fazla ilginizi ve alakanızı özel hayatınıza kaydırıyorsunuz.

Sitene Ekle
Etiketler