ASTROLOJİ 4.269 Görüntülenme 18.09.2018 09:20

Hande Kazanova - 17 - 23 Eylül 2018 Haftalık İkizler Burcu Yorumu

Haftaya ikili ilişkilerinizle başlarken bu hafta daha çok ortak parasal konular ön planda olacak sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında İkizler burcunun haritasını inceledi.

 Bu hafta para alışverişlerinizde dikkat etmeniz gereken haftalardan bir tanesi. Aynı zamanda Ağustos başında devreye giren bir etki yeniden bu hafta hayatınızı hareketlendirebilir.  Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'ye anlattı. 

 Bu hafta para alışverişlerinizde dikkat etmeniz gereken haftalardan bir tanesi. Aynı zamanda Ağustos başında devreye giren bir etki yeniden bu hafta hayatınızı hareketlendirebilir. Yurtdışındaysanız, seyahatteyseniz, eğitimle ilgili konularda beklenmedik olaylara açık olacaksınız.

Kazalara, sakarlıklara, risk almaya yatkınlığınız, bu dönemde bazı sonuçları istenmeden karşınıza getirebilir. Bu yüzden düşünerek adım atmaya özen gösterin. Ev ve aile hayatınızda bazı konuları gözden geçirmek için Cuma gününden faydalanabilirsiniz. Yine evinizle ilgili önemli bir anlaşmaya imza atmak, aile büyüklerinizle bir araya gelip bazı konuları gözden geçirmek için de uygun bir dönem olacak.

Cumartesi günü itibariyle aşkı daha fazla önemseyeceğiniz, çocuğunuzla olan iletişiminizi arttıracağınız bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Bu dönemde spora yazılabilirsiniz, bazı aktivitelere katılabilirsiniz, riskli işleri sevebilirsiniz. Pazar günü güneşin de bu alanlarınıza girmesiyle beraber, eğlenceli, keyifli, aşk dolu, çocuklarla bağlantılı bir döngüye merhaba diyorsunuz. Fikirlerinizdeki karamsarlık ve olumsuzluğa karşı dikkat edin.

Sitene Ekle
Etiketler