ASTROLOJİ 3.410 Görüntülenme 21.09.2018 09:29

Hande Kazanova - 17 - 23 Eylül 2018 Haftalık Boğa Burcu Yorumu

Bu hafta daha fazla yabancı yerlerde ya da farkı ortamlarda bulunma isteğinizle haftaya başlayacaksınız sevgili Boğa ve yükseleni Boğa olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Boğa burcunun haritasını inceledi.

Tıpkı Ağustos başında devrede olduğu gibi güzel etkiler bu hafta itibariyle yeniden devrede olacak. Bu hafta Boğa burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'ye anlattı. 

Bu alanlarda önemli sorumluluklar alacaksınız. Seyahatler, yurtdışı bağlantılı işler, önemli insanlarla yapılacak görüşmeler, bir anlamda sağlama almak isteyeceğiniz geleceğinizle ilgili konulara bu hafta içerisinde daha fazla öncelik vereceksiniz. Tıpkı Ağustos başında devrede olduğu gibi güzel etkiler bu hafta itibariyle yeniden devrede olacak. Kariyer ve iş alanlarınızda mücadele ettiğiniz konularda düşünmeden ve fevri davranma istediği ile bu hafta ortasında sıkıntı ve sorunlara açık görünüyorsunuz.

Hayatınızdaki değişimlere çok çabuk tepki verebilir, ve bu tepkileri hiç düşünmeden hayatınıza sokmak isteyebilirsiniz. Yine kazalar aynı zamanda risk alacağınız konulara, bu hafta ortasında dikkat edin. Cuma günü özel hayatınızda bazı konuların üzerinden geçmek için uygun bir döngü içinde olacaksınız.

Cumartesi günü itibariyle hem iş alanlarınızda kendinizi gösterebileceğiniz hem de bir anlamda daha fazla iş yapmaktan mutluluk duyacağınız bir döngüye merhaba diyorsunuz. Aynı zamanda sağlığınız ile ilgili kontrolleri yaptırmak için de uygun bir 15 günlük döngüye gireceksiniz. İş yapmak, başkaları için uğraşmak, verimliliğinizi arttırmak gibi konular bu dönemde ortaya çıkabilir. Pazar günü güneşin de bu alanlarınıza girmesiyle beraber, daha fazla verimli ve üretken olacağınız bir döngüye merhaba diyeceksiniz.

Sitene Ekle
Etiketler