ASTROLOJİ 3.735 Görüntülenme 21.09.2018 09:29

Hande Kazanova - 17 - 23 Eylül 2018 Haftalık Başak Burcu Yorumu

Bu hafta ailevi konulara odaklı olarak size keyif veren konu ve olaylara odaklanacaksınız sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar . Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Başak burcunun haritasını inceledi.

Ağustos başında devreye giren bir etki, bu hafta yeniden hayatınızda devrede. İş alanlarınızda yaşayacağınız bu etkide özellikle daha az tanıdığınız insanlarla olan mücadelelerinize ve savaşlarınıza dikkat edin.  Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'ye anlattı. 

Bu hafta ailevi konulara odaklı olarak haftanız başlarken hemen öğleden sonra size keyif veren konu ve olaylara odaklanacaksınız sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. Çocuğunuz, aşk hayatınız, özel durumlarınız ya da size keyif veren sportif faaliyetler, aktiviteler hayatınızı daha da hareketlendircek ve hafta ortasına kadar bu konular hayatınızda daha etkin olacak.

Ağustos başında devreye giren bir etki, bu hafta yeniden hayatınızda devrede. İş alanlarınızda yaşayacağınız bu etkide özellikle daha az tanıdığınız insanlarla olan mücadelelerinize ve savaşlarınıza dikkat edin.

Çok savaşçı, gözükara, düşünmeden hareket edebilir, karşılaştığınız olaylar karşısında sabırsız tavırlarla hareket edebilirsiniz. Bu da bazı işleriniz de istenmeyen sonuçlara sebebiyet verebilir.

Özellikle seyahatteyseniz, yolculuklardaysanız, kaza etkisine karşı bu dönemde dikkatli olun. Cuma günü kendi hayatınızla ilgili gözden geçirmeniz gereken konular ön planda olacak ve bu konulara odaklanacaksınız. Cumartesi günü itibariyle maddi konularda getirilerinizi arttıracağınız, cebinize giren parayla daha fazla ilgileneceğiniz bir dönem başlıyor. Önünüzdeki 15 gün boyunca, ticari faaliyetlerinizi arttırabileceğiniz gibi parasal konularınızda güzel çözümler üretebileceksiniz.

Bir gün sonra güneşin de bu alanlarınıza girmesiyle beraber maddi konular hayatınızda önem kazanacak. Ve hafta sonu olumsuz bakış açısına lütfen dikkat edin.

Sitene Ekle