ASTROLOJİ 3.845 Görüntülenme 17.09.2018 12:18

Hande Kazanova - 17 - 23 Eylül 2018 Haftalık Balık Burcu Yorumu

Haftanız kariyer ve işle ilgili konulara odaklı olarak başlayacak sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla yapacağınız önemli planlarınızı devreye sokacaksınız sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Bu hafta Balık burcunu neler bekliyor?

Bu hafta Ağustos başında devreye giren bir etkinin yeniden hayatımızın içerisine girdiğini görüyoruz. Siz bu etkiyi iletişim alanlarında yaşıyacaksınız.  Bu hafta Balık burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'ye anlattı. 

Haftanız kariyer ve işle ilgili konulara odaklı olarak başlayacak ama hemen öğle saatleri itibariyle sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla yapacağınız önemli planlarınızı devreye sokacaksınız sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Sosyal çevrenizle beraber üstelenmeniz gereken önemli sorumluluklar bu hafta başında devrede olacak.

Arkadaşlarınızla buluşsanız bile bu buluşma keyif içeren buluşmalardan olmayacak. Daha işe odaklı daha geleceğe odaklı konuların konuşulduğu bazı önemli konuların ve meselelerin çözülmesi gereken bir toplantı ya da görüşme olabilir. Bu hafta Ağustos başında devreye giren bir etkinin yeniden hayatımızın içerisine girdiğini görüyoruz. Siz bu etkiyi iletişim alanlarında yaşıyacaksınız. Enerjinizi doğru kullanamamaktan kaynaklı olarak yakın çevrenizdeki değişimlere, olan olaylara, biten durumlara karşı çok çabuk tepki verebilir kısa yolculuklarda kısa vadeli planlarda iletişme dayalı alanlarda gemileri hemen yakabilirsiniz.

Vereceğiniz tepkileri kontrol etmeye özen gösterin. Düşünmeden adım atmayın. Hırsınızı yakın çevrenizden çıkarmayın. Çünkü en fazla sıkıntı ve sorunu siz yaşıyacaksınız. Yaratıcı ve keşfedici taraflarınızı güvene almalı kızgınlıktan uzak durmalısınız. Cuma günü özel hayatınızda sevdiğiniz insanla yapacağınız bir konuşma içinizi rahatlatabilir. Yine önemli bir konuşma ve anlaşmanın devreye girdiğini görebilirsiniz. Cumartesi günü Merkür Terazi burcuna geçecek.

Ortak parasal konularda etkin bir sürece ilerleyeceksiniz. Uzun zamandır kafanızda tutmaya çalıştığınız, parasal konularda çözüme ulaştırmaya çalıştığınız konuları halletmek üstünden geçmek konuşmak ve çözüme ulaştırmak için uygun bir dönem başlıyor. Bir gün sonra güneşin de bu alanlarınıza girmesiyle beraber parasal konularda kendinizi göstereceksiniz. Yalnız fikirsel olarak çok çabuk negatif düşünceler içine girmeye de meyilli olacaksınız. Haftasonu en çok bu etkiye dikkat edin.

Sitene Ekle