ASTROLOJİ 3.865 Görüntülenme 18.09.2018 09:20

Hande Kazanova - 17 - 23 Eylül 2018 Haftalık Aslan Burcu Yorumu

Keyifli etkilerle hafta başlıyor ama hemen bu Pazartesi öğleden sonra yapılması gerekenler devreye girecek sevgili Aslan yükseleni Aslan olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Aslan burcunun haritasını inceledi.

Günlük koşturmalarınız sorumluluğu bu hafta başında daha fazla görünür hale gelebilir. Bu hafta Aslan burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'ye anlattı. 

Keyifli etkilerle hafta başlıyor ama hemen bu Pazartesi öğleden sonra yapılması gerekenler devreye girecek sevgili Aslan yükseleni Aslan olanlar. Günlük koşturmalarınız sorumluluğu bu hafta başında daha fazla görünür hale gelebilir. Siz bu sorumlulukları üstlenmek durumundasınız. Bu hafta Ağustos başında devreye giren bir etki, bir gezegen oluşumu, yeniden hayatınızda etkili olacak.

Siz bu oluşumu iş alanlarınızda ortak iş yaptığınız insanlarla olan bağlantılarınızda yaşayacaksınız sevgili Aslanlar. Ya da eşiniz, eşinizin ailesi, ya da eşiniz sizin ailenizle ilgili konu ve olaylarda da düşünmeden fevri hareket etme çıkışlarda bulunma kavgalar sürtüşmeler ya da başınıza buyruk atacağınız adımlar sizi zorlayabilir.

Risk almaktan mutluluk duyabilirsiniz ya da herşeyin sizin lehinizde olduğunu düşünebilirsiniz ama bu dönemde karşılaşacağınız olaylarda vereceğiniz tepkiler geçekten önemli sevgili Aslanlar. Bu yüzden bu tepkilere dikkat edin. Başı buyruk davranmamaya özen gösterin.

Cuma günü maddi konularda güzel bir sonuç karşınıza gelebilir. Uzun zamandır düşündüğünüz bir mevzunun üzerinden geçme şansını yakalayacaksınız. Ve parasal konularda istediğiniz olayları da rahatlıkla konuşabileceksiniz.

Cumartesi gününden sonra ise iki hafta boyunca iletişiminizi yakın çevre konularına kaydırıyorsunuz. Diğer taraftan öğrenciyeniz eğer, kısa vadeli eğitim ve öğrenim hayatınızda kendinizi gösterceğiniz yakın çevrenizden önemli bilgiler edineceğiniz ve eğer çalışıyorsanız satış, reklam, tanıtım, pazarlama alanlarında bir işiniz varsa bu alanlarda da güzel sonuçlarla karşılaşacağınız bir döngü olacak.

Hafta sonu olumsuz ve negatif bakış açısına enerjinizi aşağıya çeken durum ve koşullara karşı dikkat edin.

Sitene Ekle