ASTROLOJİ 4.273 Görüntülenme 20.09.2018 09:39

Hande Kazanova - 17 - 23 Eylül 2018 Haftalık Akrep Burcu Yorumu

Maddi konularla gününüz başlarken öğle saatlerine kadar bu alanda yapmanız gerekenler daha yoğun olabilir sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Akrep burcunun haritasını inceledi.

Ağustos başında devreye giren sert etki bu hafta da devreye yeniden girecek. Siz bu etkileşimi aile alanlarınızda ve özel alanlarınızda yaşayacaksınız. Bu hafta Akrep burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'ye anlattı.

Maddi konularla gününüz başlarken öğle saatlerine kadar bu alanda yapmanız gerekenler daha yoğun olabilir sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Öğleden sonra ise daha hızlı bir iletişim trafiği içerisine girecekseniz ama yakın çevrenizin sorumluluları da yakanızı bırakmayacak.

Bu yüzden yapılması gereken ilerinizin üzerine eğilmeniz gerekiyor. Ağustos başında devreye giren sert etki bu hafta da devreye yeniden girecek. Siz bu etkileşimi aile alanlarınızda ve özel alanlarınızda yaşayacaksınız.

Bu hafta çarşamba günü aile hayatınızda düşüncesiz, agresif, fevri çıkışlarda bulunmamaya özen gösterin. Ev içerisinde kazalara, sakatlıklara, sakatlanmalara karşı dikkatli olun. Aynı şekilde partnerinizin hayatında bu gibi etkilerin devreye girdiğini görebilirsiniz. Aile hayatınız ve özel hayatınız arasındaki dengeyi iyi kurmak bu dönemde önemli olmalı.

Eğer evliyseniz eşinizin kariyeriyle ilgili de bir takım sıkıntılar bu süreçte karşınıza gelebilir. Cuma günü sosyal çevre alanlarınızda arkadaşlarınızla bir araya gelirseniz eğer onlardan alcağınız fikirler, onlara danışacağınız birtakım konularda çözümü kolaylıkla bulacaksınız. İşten elde edilen gelirlerinizi arttırabileceğiniz güzel bir fırsat karşınıza gelebilir.

Cumartesi günü itibariyle biraz elinizi ayağınızı geri çekeceğiniz bir döngü başlıyor. Hem ortak parasal konularda, hem de sosyal çevre alanlarınızda işleri şöyle bir gözden geçirecek çok fazla diğer insanlarla iletişim halinde olmak istemeyeceksiniz. Bu dönemi plan yapma dönemi olarak görün.

Önemli sırlarınızı bu süreçte kimseyle paylaşmayın. Bir gün sonra güneşin de bu alanlarınıza girmesiyle beraber, biraz dinlenmenin vakti geliş görünüyor. Köşenize çekilin, dinlenin, izleyini gözlemleyin, planlarınızı oluşturun. Ama bunu yaparken sakın ama sakın olumsuz ve negatif düşüncelere prim vermeyin. Bu düşüncelerden uzak durun.

Sitene Ekle