ASTROLOJİ 2.413 Görüntülenme 15.07.2018 06:15

Hande Kazanova 16 - 22 Temmuz haftası Balık Burcu Yorumu

Özel hayatınız ve ikili ilişkilerinizde doğru ilişkilerle haftanız başlıyor sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Astrolog Hande Kazanova Balık burcunun karnesini inceledi.

Bu aralar işinizle ilgili konularda yapmanız gerekenleri daha fazla önemsemeniz gereken bir dönem sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burcunuzu sizler için yorumladı.

Haftasonuna doğru Güneş’in bu alanlarınıza geçmesiyle beraber iş, hizmet, sağlık alanlarınızda kendinizi ortaya koyacaksınız. Önünüzdeki 1 ay boyunca işinizi daha fazla sevecek, günlük yapılması gereken rutin işlerinizin üzerine daha fazla eğileceksiniz. Yine bu dönemde sağlığınızla ilgili konu ve olaylar hayatınızda yer edebilir. Öarşamba ve perşembe günü ortak parasal konular ilginizi çekecek ve bu alandaki işlerinizi yönetmek için kendinizi ortaya koyacaksınız. Cuma, cumartesi ve pazar günleri ise dış ortamlar, seyahatler, tatil planları hayatınızı renklendirebilir. Özellikle medyada çalışıyorsanız medya’dan gelecek olan güzel bir teklif keyfinizi yerinize getirebilir.

Sitene Ekle