ASTROLOJİ 916 Görüntülenme 13.10.2018 00:04

Hande Kazanova - 15 - 21 Ekim 2018 haftası Yengeç Burcu Yorumu

Haftaya ikili ilişkileriniz ve özel hayatınıza odaklanarak başlayacaksınız sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar. Astrolog Hande Kazanova 8 – 14 Ekim haftalık Yengeç burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu hafta Yengeç burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 8 – 14 Ekim haftalık Yengeç burcu yorumunu cevapla.tv izleyicileri için yorumladı. 

Sevdiğiniz insanın hayatındaki önemli konular, krizler gündeminizi meşgul edebilir. Özel hayatınıza özen göstermeniz gerektiğini düşündüğünüz ve bu alanda da girişimlerinizi başlatacağınız bir hafta içersindesiniz. Özel hayatınız, çocuğunuzla olan bağlantılarınız sizi destekleyecek. Sıkıntı yaşadığınız noktalarda karşı tarafı anlamak, ondan özür dilemek yada özürünü kabul etmek üzere hafta başında daha doğru zamanlar sizi bekliyor olacak. Haftasonuna doğru sinirli ve agresif yapınızla hayatınızın dengesini bozmamaya özen gösterin özellikle bu konular parasal konularla bağlantılı olabilir. Sevdiklerinize yapacağınız harcamalarınız sizi sinirli kılabilir bu noktada sevdiklerinizi çok üzmemeye daha çok size mutluluk verecek konu ve olayların üzerine düşmeye özen gösterin. Haftasonuna doğru sevdiklerinizle yapacağınız güzel seyahatler keyfinizi ve mutluluğunuzu yerinize getirecek.

Sitene Ekle