ASTROLOJİ 2.225 Görüntülenme 17.10.2018 14:13

Hande Kazanova - 15 - 21 Ekim 2018 haftası Kova Burcu Yorumu

Geçmişte yaşanmış konu ve olaylar kafanızda fazlasıyla yer etmiş olabilir sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. Astrolog Hande Kazanova 8 – 14 Ekim haftalık Kova burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu hafta Kova burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 8 – 14 Ekim haftalık Kova burcu yorumunu cevapla.tv izleyicileri için yorumladı. 

Bu hafta güne yada haftaya adapte olmak kolay olmayacak. Karşılaştırmalar yapmaya çok meyilli olabilirsiniz ve en ufak alacağınız olumsuz haberlerde kendinizi halsiz yada rahatsız hissedebilirsiniz. Bu hafta başında göz önünde olacağınız ortamlarda işinizde ve kariyerinizde önemli insanlarla bir araya gelebilir, bir takım sıkıntılar yaşıyorsanız bunları çok kolay bir şekilde aşabilrisiniz. Daha önceden görüştüğünüz, konuştuğunuz insanlarla güzel iş birlikleri içine girmek bu haftanın konularından bir tanesi. Cuma günü anlık hareket etmek yada çok çabuk hızlı düşünmeden hareket etme isteğinizle bazı işlerinizi kendi elinizle bozmamaya özen gösterin. Göz önünde bulunacağınız ortamlarda karşı tarafı düşünmeden atacağınız adımlar bazı işlerinizi zora sokabilir. Haftasonu daha çok maddi konular ön planda olacak para harcamalarınız artabilir ve diğer insanlara yapacağınız yardımların hayatınızda ön plana çıktığını görebilirsiniz.

Sitene Ekle