ASTROLOJİ 1.145 Görüntülenme 13.10.2018 00:03

Hande Kazanova - 15 - 21 Ekim 2018 haftası İkizler Burcu Yorumu

İşlerinizin yoğunluğu ile haftanız başlıyor sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar. Astrolog Hande Kazanova 8 – 14 Ekim haftalık İkizler burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu hafta İkizler burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 8 – 14 Ekim haftalık İkizler burcu yorumunu cevapla.tv izleyicileri için yorumladı. 

Parasal konularla haftanız başlıyor. Alacak, verecek dengesine dikkat etmeniz aynı zamanda banka işlemleriniz vergi, kredi, faiz gibi konulara odaklanacağınız haftalardan bir tanesi olacak. Hemen hafta başında beraber çalıştığınız aynı yolda yürüdüğünüz insanlarla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. İş alanınızda yaşadığınız sıkıntı ve sorunları gidermek için uygun bir hafta olacak. Bu hafta sinirli yapınızı birazcık dengelemeye çalışın özellikle dış ortamlardan gelecek sinyalleri doğru okumak Cuma günü önem kazanıyor. Beraber çalıştığınız insanlar veya yol aldığınız insanlarla birlikte yaptığınız işlerde hız ve aceleci olmamaya çalışın. Haftasonu ise sevdiklerinizle hayatı ve zamanı paylaşmak isteyeceksiniz.

Sitene Ekle