ASTROLOJİ 2.502 Görüntülenme 16.10.2018 09:44

Hande Kazanova - 15 - 21 Ekim 2018 haftası Balık Burcu Yorumu

Sosyal çevre bağlantılarınız bu hafta önemli olacak sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Astrolog Hande Kazanova 8 – 14 Ekim haftalık Balık burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu hafta Balık burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 8 – 14 Ekim haftalık Balık burcu yorumunu cevapla.tv izleyicileri için yorumladı. 

Arkadaşlarınızla beraber atılacak adımlar aktiviteler, davetler sosyal bir takım işler önem kazanıyor ve siz bu işlerde kendi gücünüzü etkin bir şekilde ortaya koyacaksınız. Seyahat yada eğitime dayalı işlerinizde güzel bir noktaya getirmek ve istediğiniz sonuçları almak anlamında hafta başını etkili bir şekilde kullanın. Uzak akrabalarınızla aranızda bir sıkıntı varsa bu sıkıntıları konuşmanın ve gidermenin tam zamanı. Haftaosonu özellikle tatildeyseniz, seyahatteyseniz yada tanımadığınız ortamlardaysanız öfke çıkışlarınızı kontrol edin. Oldukça yaratıcı, verimli, üretken ve sanatsal hissedeceğiniz haftalardan bir tanesi. Haftasonu diğer insanları düşünecek, onlarla güzel iş birliklerine girecek ve kendi canınızın istediği şekilde hareket edeceksiniz.

Sitene Ekle