ASTROLOJİ 1.756 Görüntülenme 18.10.2018 09:36

Hande Kazanova - 15 - 21 Ekim 2018 haftası Akrep Burcu Yorumu

Yakın çevre iletişiminizin hızlı olduğu haftalardan bir tanesi sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Astrolog Hande Kazanova 8 – 14 Ekim haftalık Akrep burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Bu hafta Akrep burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 8 – 14 Ekim haftalık Akrep burcu yorumunu cevapla.tv izleyicileri için yorumladı. 

Akrabalarınız, kardeşleriniz, komşularınız, yakın dostlarınızla olan bağlantılarınızın kuvvetli olacağı haftalardan bir tanesini yaşayacaksınız. Yakın çevrenizde oluşan konu ve olaylar hayatınızı daha fazla ilgilendirecek. Hayatınızda sıkıntı yaşadığınız, kendinizi iyi hissetmediğiniz konularda çözümün karşınıza geldiğini göreceksiniz. Kendinizle olan bağlantınızı gözden geçireceksiniz insanlardan yardımlar alacaksınız ve bu yardımların sonucunda yalnız olmadığınızı görecek ve istediğiniz şekilde devam edeceksiniz. Cuma günü aile büyüklerinize karşı çok çabuk tepki vermeye meyilli olacaksınız onların söylediği bir söz, yaptığı bir hareket alınganlık göstermenize neden olabilir. Bu yüzden bu haftasonuna doğru aile ilişkilerinize dikkat edin. Aşk hayatınızda işler yolunda gidiyor eğer çocuğunuz varsa onunla olan bağlantılarınızın kuvvetlendiğini görecek ve haftasonunuzu hobilerinize ayırarak geçireceksiniz.

Sitene Ekle