ASTROLOJİ 2.423 Görüntülenme 07.09.2018 09:44

Hande Kazanova - 10 - 16 Eylül 2018 Haftalık Kova Burcu Yorumu

Ortak parasal konularla haftanız başlıyor sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Kova burcunun haritasını inceledi. Bu hafta Kova burcunu neler bekliyor?

Dün gerçekleşen Yeni Ay, eşinizin parası, ailenizin parası, ortak para alanlarınızda önemli kararlar almanızı tetikleyecek. Bu hafta Kova burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'ye anlattı. 

Salı ve Perşembe günü bu anlamda sizi destekliyor olacak. Şanslı etkileşimler devrede, parasal konularda güzel getirelerle karşılaşabilir aynı zamanda bazı işlerinizi sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Mars, Kova burcuna geçiyor. 13 Ağustos’dan beri üzerinizde hissettiğiniz gerginlik, hastalık, olumsuz enerjilerin artık geride kaldığını göreceksiniz. Mars, sizin burcunuza geçiyor ve sizi yeniden yapılandıracak. Yalnız Mars, savaşcı ve hareketli bir gezegen olduğu için sizin burcunuzda dolaştığı için özellikle çarpmalar, düşmeler konusunda dikkatli olmalısınız ama hayatınızla ilgili konularda da hızlı kararlar alacağınız bir dönem. Cuma günü parasal konularda kafanız karışık olabilir bu etkiye dikkat edin. Haftasonu göz önünde bulunacağınız ortamlarda eğer çalışıyorsanız kariyerinizde güzel sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Gelecek olan haberler sizi çok mutlu edecek ve bu haberlerle beraber geleceğe yönelik adımlarınızda daha güçlü olduğunuzu göreceksiniz.

Sitene Ekle