ASTROLOJİ 2.920 Görüntülenme 10.09.2018 14:30

Hande Kazanova - 10 - 16 Eylül 2018 Haftalık Başak Burcu Yorumu

Ay sizin burcunuzdayken haftanız başlıyor sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Başak burcunun haritasını inceledi. Bu hafta Başak burcunu neler bekliyor?

Bu hafta sizin haftanız sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. Bu hafta Başak burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'ye anlattı. 

Duygusal iniş çıkışlarınız çok yüksek olabilir ama diğer taraftan duygu iniş çıkışlarınızı bu hafta boyunca iyi kontrol etmelisiniz. Salı günü şanslı günlerden bir tanesi yakın çevrenizden gelecek olan desteklerle hayatın size gülümsediğini göreceksiniz. Özellikle uzun vadeli bir işiniz varsa, girişimlerinizi başlatmak istiyorsanız Salı ve Perşembe gününden faydalanın. Mars, Kova burcuna geçiyor hizmet, iş ve sağlıkla ilgili konularda Mars gerilemişti. İşinizde kendinizi ortaya koyamamış, istediğiniz işlerde ertelenmelerin oluştuğunu görmüş olabilirsiniz ama şimdi artık Mars’ın düzelmesiyle beraber bu alanlarla mücadelenizi ve gücünüzü ortaya koymaya başlayacaksınız. Yanınızda çalıştırdığınız insanlar varsa yada siz birilerinin yanında çalışıyorsanız bazı tartışmalara açık olabilirsiniz. Cuma günü özel hayatınızda bazı hayal kırıklıkları devrede olabilir. Sevdiğiniz insana söylediğiniz bir söz aranızdaki gerilimlere sebep olabilir. Haftasonu güzel etkileşimler devrede olacak, kısa vadeli planlara odaklanacaksınız ve etrafınızdaki insanlarla yapacağınız planlara özel hayatınızdaki insanı da dahil edecek, güzel bir gün geçireceksiniz.

Sitene Ekle