ASTROLOJİ 3.041 Görüntülenme 10.09.2018 18:00

Hande Kazanova - 10 - 16 Eylül 2018 Haftalık Akrep Burcu Yorumu

Sosyal çevre ilişkilerinizde haftanız başlıyor sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Akrep burcunun haritasını inceledi. Bu hafta Akrep burcunu neler bekliyor?

Dün gerçekleşen Yeni Ay, sosyal çevre alanlarınızda gerçekleşmiş önünüzdeki 15 gün boyunca arkadaşlarınızla ilgili konular, çevrenizle ilgili olaylar, aktiveteler, davetler, işten elde edeceğiniz gelirlerle ilgili konularda önemli adımlar ve başlangıçlar için destekleniyorsunuz. Bu hafta Akrep burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'ye anlattı. 

 Salı ve Perşembe günlerini harekete geçmek anlamında iyi kullanmaya özen gösterin. Mars, Kova burcuna geçiyor. Ev, aile ve yuva alanlarınızda yaz boyunca gerilemekteydi şimdi buraya düzelmiş bir şekilde geliyor. Eviniz, aileniz, yuvanız ve bu alanlarda 1 - 1,5 ay boyunca enerjinizi ortaya koyacaksınız. Aile büyüklerinizle anlaşmazlıklar, bazı geçmiş konu ve olayların karşınıza gelmesi ve düzeltilmeyi beklemesi gibi durumlar olabilir işte şimdi bütün bunları yapacak gücü ve enerji’yi kendinizde bulacaksınız. Cuma günü sosyal çevrenizde bazı konuşmalarınız sıkıntı yaratabilir, bazı insanların sizi yanlış yönlendirdiğini görebilirsiniz kafanız karışık olabilir. Bu yüzden önemli işleriniz varsa Cuma gününe denk getirmeyin. Pazar günü sosyal çevrenizdeki insanlarla gelecek planları yapabilir, hayatınızı renklendirebilir, büyük organizasyon planlarına dahil olabilirsiniz.

Sitene Ekle