ASTROLOJİ 1.906 Görüntülenme 08.06.2018 00:04

Haftalık Yengeç Burcu Yorumu 11 - 17 Haziran 2018 Hande Kazanova

Sosyal çevrenizle yapacağınız bayram planlarınızla haftanız başlıyor sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar. 11 - 17 Haziran haftalık burç yorumunuzu bir de Uzman Astrolog Hande Kazanova'dan dinleyin.

Bu aralar biraz geri planda durduğunuz ve kendinizi çok fazla ön plana çıkartmadığınız bir döngü ama bu döngüyü yavaş yavaş aşıyorsunuz sevgili Yengeçler. 11 - 17 Haziran haftalık burç yorumunuzu Hande Kazanova'dan dinleyin.

Salı günü itibariyle Merkür sizin burcunuza geçecek. Hassaslıklar, alınganlıklar ön plana çıkabilir ama bu döngü içersinde kendi hayatınız, yapacaklarınızdan bahsetmeye başlayacaksınız. Özellikle kafanızda önemli planlar varsa bu planları hayata geçirmek için uygun bir zaman olacak. Çarşamba gününden sonra parasal konularda şans sizden yana gelmeye başlıyor. Venüs’ün bu alanlarınıza girmesiyle beraber önünüzdeki 3 hafta boyunca maddi kazanımlarınızı arttıracağınız bir döngü. Aşk hayatınız, çocuklarınız, hobileriniz ve eğlenceniz için yapacağınız harcamalar hızlanabilir. Bayram günü bulunacağınız çevrelerde para harcamalarınız sinirli ve gergin olabilir. Cuma günü etrafınızdaki insanlarla olan bağlantılarınıza dikkatli adımlar atmalısınız. Cumartesi günü ise bazı fikirlerinizi karşı tarafa kabul ettirmek sandığınız kadar kolay olmayabilir sevgili Yengeçler.

Güzel bir bayram diliyorum.

Sitene Ekle