ASTROLOJİ 2.334 Görüntülenme 15.06.2018 10:00

Haftalık Terazi Burcu Yorumu 11 - 17 Haziran 2018 Hande Kazanova

Ortak parasal konularınız bu hafta daha fazla gündeminizde olacak sevgili Terazi ve yükseleni Terazi olanlar. 11 - 17 Haziran haftalık burç yorumunuzu bir de Uzman Astrolog Hande Kazanova'dan dinleyin.

Bayrama girmeden ön parasal konuları şöyle bir toparlamak, eşiniz yada partrenizle konuşmak, neler yapabileceğiniz görmek ve buna göre planlar yapmak isteyeceksiniz. 11 - 17 Haziran haftalık burç yorumunuzu Hande Kazanova'dan dinleyin.

Salı günü itibariyle kariyer ve iş hayatınızda kendinizi göstereceğiniz bir döngüye giriş yapıyorsunuz. Özellikle iş hayatınızda önemli konuşma ve görüşmeler bu dönemde karşınıza gelebilir. Toplum önü konuşmalarınız artabilir önünüzdeki 15 gün boyunca bu alanlarınız aktif olacak. Çarşamba günü itibariyle sosyal çevrenizde daha kuvvetli ilişkiler kuracağınız organizasyon yeteneğinizi arkadaş ortamlarınızda göstereceğiniz bir döngüye merhaba diyeceksiniz. 3 hafta boyunca yeni insanlarla tanışabilir, yeni ortamlarda bulunabilir ve bu yerlerde bulunmaktan kaynaklı olarak güzel işler ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Cuma günü dikkatli olmakta fayda var. Bayramın ilk günü sosyal çevrenizde, arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda parasal konular çabuk kafanız takılabilir. Ailevi konularda cumartesi günü karşı tarafın üzerine gitmemeye özen gösterin.

Güzel bir bayram diliyorum.

Sitene Ekle