ASTROLOJİ 2.228 Görüntülenme 13.06.2018 15:39

Haftalık Oğlak Burcu Yorumu 11 - 17 Haziran 2018 Hande Kazanova

Eğlenceli konu ve olaylarla haftanız başlarken, iş hayatınızda düzene koymak zorunda kalabilirsiniz sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. 11 - 17 Haziran haftalık burç yorumunuzu bir de Uzman Astrolog Hande Kazanova'dan dinleyin.

Haftanız daha çok kendi istekleriniz, hobileriniz yada yapacağınız bir takım işlere odaklanarak başlayacak sevgili Oğlaklar. 11 - 17 Haziran haftalık burç yorumunuzu Hande Kazanova'dan dinleyin.

İş, hizmet ve sağlıkla ilgili konularınız gündemde olacak. Salı günü itibariyle özel hayatınıza daha fazla özen göstereceğiniz bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Hoşlandığınız bir insan varsa, hoşlandığınız insana açılmak önem kazanıyor. Taşınma ile ilgili konular önünüzdeki 15 gün boyunca gündeminize yerleşebilir sevgili Oğlaklar. Çarşamba günü itibariyle ortak para kazanımlarından yana şansınız kuvvetleniyor. Cuma günü bayramın ilk gününe dikkat etmekte fayda var. Harcamalarınız çok olabilir, harcamalarınız yüzünden sevdiğiniz insanla sürtüşmelere açık olacaksınız. Cumartesi günü zor konuşmalar içine girebilirsiniz.

Güzel bir bayram diliyorum.

Sitene Ekle