ASTROLOJİ 2.496 Görüntülenme 12.06.2018 09:24

Haftalık Kova Burcu Yorumu 11 - 17 Haziran 2018 Hande Kazanova

Ailevi konularla haftanız başlıyor sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. 11 - 17 Haziran haftalık burç yorumunuzu bir de Uzman Astrolog Hande Kazanova'dan dinleyin.

Bayramda eğer dışarıda bulunacaksınız, başka yerlere gideceksiniz ailevi konuları toparlamak önem kazanıcak sevgili Kovalar. 11 - 17 Haziran haftalık burç yorumunuzu Hande Kazanova'dan dinleyin.

Salı günü itibariyle iş hayatınızda kendinizi göstereceğiniz, konuşma ve görüşmelerinizi arttıracağınız bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Sağlığınızla ilgili konularda kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir dönem olacak. Çarşamba gününden sonra 3 hafta boyunca özel hayatınız önem kazanıyor sevdiğiniz insanla bağınızı kuvvetlendireceksiniz. Sevdiğiniz insan için, onun hayatı için hayatınızı organize etmeye uğraşacaksınız. Hayatınızda bir insan yoksa bu döngüde yeni biriyle tanışma ve hayatınıza alma özelliği devrede olacak. Bayramın ilk günü aileniz ve sevdiğiniz insanla olan bağlantılarınızda sıkıntı ve sorunlar karşınıza gelebilir. Özellikle sağlığınızla ilgili konularda bazı olumsuzluklar devrede olacak.

Güzel bir bayram diliyorum.

Sitene Ekle