ASTROLOJİ 4.600 Görüntülenme 01.11.2018 08:26

Haftalık Burç Yorumları- 29 Ekim - 4 Kasım 2018 Haftası - Hande Kazanova

Astrolog Hande Kazanova'dan Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları. Hande Kazanova 29 Ekim - 4 Kasım 2018 haftası haftalık burç yorumlarını inceledi.

29 Ekim - 4 Kasım 2018 haftasında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık neler yaşayacak? 29 Ekim - 4 Kasım 2018 haftası haftalık burç yorumlarını sizin için Astrolog Hande Kazanova inceledi. İşte gün gün her burcun detaylı anlatımıyla haftalık burç yorumları...

Haftaya Ay, Yengeç burcundayken başlıyoruz. Hemen Yengeç burcunun temalarını sayacak olursak; ev, aile, yuva, vatan, millet, güven gibi etkilerle başlanıyor. Merkür, Jüpiter kavuşumuyla bu hafta kafamızdaki planları hayata geçirmek anlamında şanslı haftalardan bir tanesi güzel teklifler, şanslar karşınıza gelebilir. Geçtiğimiz haftalardan bu yana ilişkiler çeşitli testlerden geçiyor. Bu haftada çok önemli testler yine tüm burçları ilişkilerden vuracak. Çarşamba günü oluşan Venüs, Uranüs karşıtlığı ile ilişkilere, ortaklı işlere, bağlantılara dikkat! Bazı işlerde kopukluklar, bozulmalar oluşabilir. Sıkıntı ve problemleri hem parasal yönden, hemde ilişkiler yönünden yaşanabilir. Venüs, Terazi burcuna geçerek gerileyecek 15 Kasım'a kadar ilişkiler üzerindeki vurgu daha da artacak. Çarşamba günü itibariyle Merkür, Yay burcuna geçiyor. Gezmek, dolaşmak, değişik ortamlarda bulunmak, değişik insanlarla bir arada bulunmak, seyahat etmek anlamında şanslı bir döngü içine giriliyor. 

Hande Kazanova Haftalık Koç Burcu Yorumu

Hande Kazanova Haftalık Boğa Burcu Yorumu

Hande Kazanova Haftalık İkizler Burcu Yorumu

Hande Kazanova Haftalık Yengeç Burcu Yorumu

Hande Kazanova Haftalık Aslan Burcu Yorumu

Hande Kazanova Haftalık Başak Burcu Yorumu

Hande Kazanova Haftalık Terazi Burcu Yorumu

Hande Kazanova Haftalık Akrep Burcu Yorumu

Hande Kazanova Haftalık Yay Burcu Yorumu

Hande Kazanova Haftalık Oğlak Burcu Yorumu

Hande Kazanova Haftalık Kova Burcu Yorumu

Hande Kazanova Haftalık Balık Burcu Yorumu

Sitene Ekle