ASTROLOJİ 360 Görüntülenme 25.11.2018 00:04

Haftalık Burç Yorumları: 26 Kasım - 2 Aralık Yengeç Burcu

Oldukça girişken bir hafta olucak sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar. Astrolog Hande Kazanova 26 Kasım - 2 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarında Yengeç burcunu inceledi.

Bu hafta Yengeç burcunu neler bekliyor? Aşk, kariyer, sağlık alanlarında Yengeç burcunun etkileri nelerdir? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv izleyecileri için inceledi.

Kendi şartlarınızı siz belirleyeceksiniz ve gün içinde alacağınız birtakım haberler duygusal tepkiler vermenize neden olacak. Sinirli davranmamaya özen gösterin özellikle iş alanlarınızda. Bu hafta diğer taraftan iş hayatınızda güzel fırsatlar ve şanslarda karşınıza gelebilir. Yarım kalmış, tamamlanmamış bir iş fırsatı Pazartesi ve Çarşamba günü karşınıza gelecek ve sizde bu fırsatları hayatınıza almak isteyeceksiniz. Aralık ayı hem özel hayatınız, hem de iş fırsatlarını desteklerken Cumartesi günü itibariyle Merkür akrep burcunda gerilemesine devam edecek. 8 Aralık’a kadar aşk hayatınızda veya çocuğuzla olan bağlantınızda birtakım iletişim sıkıntılarınızı karşınıza getirebilir. Bu dönem tamamlanmamış, bitmemiş aşklar daha fazla konuşulabilir ve daha fazla hatırlanabilir sevgili yengeç ve yükseleni yengeç olanlar. O yüzden hem çocuğunuzla iletişiminizde hem de özel hayatınızdaki iletişiminizde 8 Aralık’a kadar dikkat etmelisiniz. Pazar günü Venüs aşk hayatınıza geçecek ve aşk hayatınızda yine de olayları toparlayacağınız bir döngü içerinde olacaksınız.

Sitene Ekle