ASTROLOJİ 492 Görüntülenme 25.11.2018 00:09

Haftalık Burç Yorumları: 26 Kasım - 2 Aralık Yay Burcu

Bu hafta etkili haftalardan bir tanesi şans ve fırsatları karşınıza gelebilir sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Astrolog Hande Kazanova 26 Kasım - 2 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarında Yay burcunu inceledi.

Bu hafta Yay burcunu neler bekliyor? Aşk, kariyer, sağlık alanlarında Yay burcunun etkileri nelerdir? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv izleyecileri için inceledi.

Parasal işlerle haftanız başlıyor, yapılması gerekenler birkaç gün boyunca vaktinizi alacak ama Pazartesi ve Çarşamba günleri daha önceden konuştuğunuz bir konu ya da daha önceden görüştüğünüz bir insanla olan bir bağlantı ya da bir iş devrede olabilir. Bir teklif alabilirsiniz ve bu teklif daha önceden yapılmış olabilir ama şimdi artık bu teklifi hayatınıza almak için uygun şartlar karşınıza gelecek. Cumartesi günü Merkür, Akrep burcuna geçerek gerilemesine devam ediyor. Geçmiş konu ve olaylarla çok bağlantılı olacaksınız, eski konuları halletmeniz gereken bir dönem. İkili ilişkilerinizde partnerinizin ya da sevdiğiniz insanın iş hayatıyla ilgili problemlerin karşınıza geldiğini görebilirsiniz. 8 Aralık’a kadar büyük adımlardan kaçının lütfen. Pazar günü itibariyle biraz daha kendi içinize döneceğiniz ve kendi içinize çekileceğiniz bir dönem başlıyor.

Sitene Ekle