ASTROLOJİ 616 Görüntülenme 25.11.2018 00:07

Haftalık Burç Yorumları: 26 Kasım - 2 Aralık Terazi Burcu

Kariyer ve işle ilgili bağlantılar bu haftanın önemli konularından sevgili Terazi ve yükseleni Terazi olanlar. Astrolog Hande Kazanova 26 Kasım - 2 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarında Terazi burcunu inceledi.

Bu hafta Terazi burcunu neler bekliyor? Aşk, kariyer, sağlık alanlarında Terazi burcunun etkileri nelerdir? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv izleyecileri için inceledi.

Diğer taraftan iletişimsel fırsatlarınızın arttığı bir dönem. Daha önceden konuştuğunuz ama bir şekilde yapmadığınız, yarım kalmış, tamamlanmamış işlerinizde bu hafta, üzerinden geçme fırsatı bulacaksınız ve bu alanlarda karşınıza gelen fırsatları değerlendirmek isteyeceksiniz. Pazartesi ve Çarşamba günlerini kullanabilirsiniz. Cumartesi günü itibariyle yani 1 Aralık’ta Merkür akrep burcuna kayarak gerilemesine devam edecek. 8 Aralık’a kadar maddi konularda büyük adımlar atmaktan kaçınmanız gereken bir dönem. Bu dönemde yeni bir iş yaparsanız desteklenmeyeceksiniz sevgili terazi ve yükseleni terazi olanlar. Pazar günü itibariyle Venüs bu alanlarınıza geçecek, bir taraftan desteklenmeyeceksiniz, sıkıntı ve problemler oluşacak ama diğer taraftan da durum ve olayları toparlayacağınız bir döngü içinde olacaksınız.

Sitene Ekle