ASTROLOJİ 633 Görüntülenme 25.11.2018 00:10

Haftalık Burç Yorumları: 26 Kasım - 2 Aralık Oğlak Burcu

Özel hayatınız ön planda bu hafta sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Astrolog Hande Kazanova 26 Kasım - 2 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarında Oğlak burcunu inceledi.

Bu hafta Oğlak burcunu neler bekliyor? Aşk, kariyer, sağlık alanlarında Oğlak burcunun etkileri nelerdir? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv izleyecileri için inceledi.

Daha fazla sevdiğiniz insanla planlara yoğunlaşacaksınız. Diğer taraftan hiç beklenmedik yerden alacağınız güzel etkileşimler, teklifler sizi mutlu edecek. İş hayatınızı düzene koymak istediğiniz bir dönem. Daha önceden çalıştığınız, görüştüğünüz, planladığınız bir işin sonuçları ya da teklifleri ile bu hafta uğraşabilirsiniz. Pazartesi ve Çarşamba günlerini yurt dışı bağlantılı işlerinizi, geri plandan yürüttüğünüz alanlarda etkin bir şekilde hayatında kullanabilirsiniz. Cumartesi günü Merkür akrep burcunu geçerek gerilemesine devam ediyor. Bu bakımdan biraz rahatlayacaksınız ama 8 Aralık’a kadar sosyal çevre bağlantılarınıza ve iletişiminize dikkat etmeniz gerekecek. Arkadaşlarınız, sosyal çevreniz ve iş arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda birtakım aksaklıklar ve sorunlar karşınıza gelebilir. Pazar günü Venüs’ün bu alanlarınıza girmesiyle beraber sıkıntı ve sorunlar yaşabilirsiniz ama bu sıkıntı ve sorunları toparlayacak konular da oluşacak.

Sitene Ekle