ASTROLOJİ 838 Görüntülenme 25.11.2018 00:11

Haftalık Burç Yorumları: 26 Kasım - 2 Aralık Kova Burcu

Günlük hayatınızın akışını iyi düzenlemeniz gerekecek sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. Astrolog Hande Kazanova 26 Kasım - 2 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarında Kova burcunu inceledi.

Bu hafta Kova burcunu neler bekliyor? Aşk, kariyer, sağlık alanlarında Kova burcunun etkileri nelerdir? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv izleyecileri için inceledi.

İş, hizmet ve sağlıkla ilgili konular bu hafta daha fazla bu bahsi geçen alanlar ön planda. Tamamlanması gereken işleriniz önemli olacak. Sosyal çevrenizin oldukça hareketli olduğu haftalardan bir tanesi. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizden alacağınız güçle, daha önceden konuştuğunuz, düşündüğünüz ve planladığınız işler Pazartesi ve Çarşamba günleri karşınıza gelebilir. Cumartesi günü Merkür Akrep burcuna geçerek gerilemesine devam ediyor. Bu bakımdan 8 Aralık’a kadar kariyer ve iş alanlarınızda yanlış anlaşılmalara açık olabilirsiniz. Yine işinizle ilgili konularda önemli adımlarınız varsa şartların üstünden bir kez daha geçmeye özen gösteremelisiniz. Özellikle Pazar günü Venüs’ün bu alanlara girmesiyle beraber toplum önünde kendinizi göstereceğiniz ve yaşadığınız sorunları, sıkıntıları bir şekilde doğru ilişkilerle birlikte düzelteceğiniz bir döngü içerisine girmiş olacaksınız.

Sitene Ekle