ASTROLOJİ 517 Görüntülenme 25.11.2018 00:01

Haftalık Burç Yorumları: 26 Kasım - 2 Aralık Koç Burcu

Bu hafta ailevi konular ön planda olacak sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar. Astrolog Hande Kazanova 26 Kasım - 2 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarında Koç burcunu inceledi.

Bu hafta Koç burcunu neler bekliyor? Aşk, kariyer, sağlık alanlarında Koç burcunun etkileri nelerdir? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv izleyecileri için inceledi.

Diğer taraftan kendinizi geliştireceğiniz alanlar, diğer insanlarla yapılacak olan işler, yabancı ortamlar, seyahatler, eğitimle ilgili konularda hızlı fırsatlar da karşınıza gelecek. daha önceden konuşulmuş, görüşülmüş bir iş mevzusu tekrardan gündeme gelebilir. Pazartesi ve Çarşamba günlerini etkili bir şekilde kullanın. 8 Aralık’a kadar ortak parasal konularda çok önemli kararlar almamaya özen gösterin, bir borcun altına girmeyin, kimseye borç vermeyin, kredi almayın. Bu dönemde parasal konulara kendi içinize dönerek, nerede hata yaptığınızı bularak çözümler üretebilirsiniz. Aynı zamanda Pazar günü itibariyle parasal konularda çözümler açısından oldukça rahat ve faydalı bir döngü içerisine gireceksiniz.

Sitene Ekle