ASTROLOJİ 378 Görüntülenme 25.11.2018 00:03

Haftalık Burç Yorumları: 26 Kasım - 2 Aralık İkizler Burcu

Paraya dayalı işlerinizle haftaya başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar. Astrolog Hande Kazanova 26 Kasım - 2 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarında İkizler burcunu inceledi.

Bu hafta İkizler burcunu neler bekliyor? Aşk, kariyer, sağlık alanlarında İkizler burcunun etkileri nelerdir? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv izleyecileri için inceledi.

Bu hafta ikili ilişkiler ve özel hayatınızdan yana şanslarınız ve fırsatlarınız çok yüksek. Ortaklaşa atacağınız adımlarda güzel iş fırsatları karşınıza gelebilir. Bu iş fırsatları daha önceden konuşulmuş iş fırsatları olabilir, böyle bir durumda hareket geçebilirsiniz ama herşeye sıfırdan başlıyorsanız, hiç tanımadığınız insanlardan böyle bir teklif geldiyse ya da böyle bir fırsat karşınıza geliyorsa işte orda şartları birkaç kez gözden geçirmelisiniz. Cumartesi günü itibariyle yani 1 Aralık’ta Merkür akrep burcuna kayacak ve akrep burcunda gerilemesine 8 Aralık’a kadar devam edecek. 6 ile 8 Aralık’a kadar özellikle iş yaptığınız insanlarla olan iletişiminizde dikkatli adımlar atmanız gerekiyor. Bu dönemde bazı yanlış anlaşılmalar iş hayatınızda sizi zorlayabilir. Geçmişte yaşadığınız birtakım sağlık sıkıntılarıyla karşılaşabilirsiniz. Pazar günü itibariyle Venüs’ün bu alanlarınıza girmesiyle beraber yaşadığınız aksilik ve sıkıntıların oluşmasına karşın bir taraftan bunları bertaraf edeceğiniz, bir taraftan bunları olumlu yöne çekeceğiniz bir döngü başlamış olacak.

Sitene Ekle