ASTROLOJİ 1.117 Görüntülenme 25.11.2018 00:02

Haftalık Burç Yorumları: 26 Kasım - 2 Aralık Boğa Burcu

Yakın çevrenizdeki insanlara karşı anaç ve anlayışlı tavırlarınızla haftanız başlıyor sevgili Boğa ve yükseleni Boğa olanlar. Astrolog Hande Kazanova 26 Kasım - 2 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarında Boğa burcunu inceledi.

Bu hafta Boğa burcunu neler bekliyor? Aşk, kariyer, sağlık alanlarında Boğa burcunun etkileri nelerdir? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv izleyecileri için inceledi.

Diğer taraftan ortak parasal konularda güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Pazartesi ve çarşamba günlerini bu anlamda değerlendirebilirsiniz. Ama bunlar yeni fırsatlardan ziyade önceden konuşulmuş, görüşülmüş, tamamlanmamış, yarım kalmış işler olmalı. Bu gibi işlerinizi tamamlamak ve bu fırsatları istediğiniz alanlarda, güzel sonuçlara çevirmek için uygun şartlara sahip olacaksınız. Cumartesi günü Merkür, yay burcuna geriliyordu, şimdi Akrep burcuna kayarak gerilemesine devam edecek. 8 Aralık’a kadar özel hayatınıza ve ikili ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekecek sevgili boğa ve yükselini boğa olanlar. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda sıkıntı ve problemler karşınıza gelebilir. Keza aynı şekilde hem iş hayatınızda hem de özel hayatınızda bağlantılarınıza, haftasonu dikkat etmelisiniz.

Sitene Ekle