ASTROLOJİ 523 Görüntülenme 25.11.2018 00:06

Haftalık Burç Yorumları: 26 Kasım - 2 Aralık Başak Burcu

Bu hafta iletişimsel konular ve sosyal çevrenizle haftanız başlıyor sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. Astrolog Hande Kazanova 26 Kasım - 2 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarında Başak burcunu inceledi.

Bu hafta Başak burcunu neler bekliyor? Aşk, kariyer, sağlık alanlarında Başak burcunun etkileri nelerdir? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv izleyecileri için inceledi.

Ev, aile ve yuva alanlarınızda önemli şanslar karşınıza gelebilir. Pazartesi ve Çarşamba günü daha önceden konuşulmuş, görüşülmüş, tamamlanmamış bir mevzuda, önemli bir fırsat, sizi mutlu edecek. Bolluğu ve bereketi üzerinizde hissedeceğiniz bir hafta olacak. Diğer taraftan Cumartesi günü itibariyle Merkür akrep burcuna geçerek 8 Aralık’a kadar gerilemesine devam edecek. Yani iletişimsel işlerinizde, yakın çevre bağlantılarınızda birtakım sıkıntı ve problemler bu dönemde karşınıza gelebilir. Bu dönemde önemli bir görüşmeniz varsa, o görüşmeyi yapmamak aklınızın bir köşesinde bulunsun. Ya da yapmak zorunda kalırsanız birkaç kez üzerinden geçerek adımlar atmaya özen gösterin. Yakın çevre bağlantılarınıza dikkat etmeniz gerecek bir hafta.

Sitene Ekle