ASTROLOJİ 1.112 Görüntülenme 25.11.2018 00:12

Haftalık Burç Yorumları: 26 Kasım - 2 Aralık Balık Burcu

Aşk dolu ve keyif dolu etkilerle haftanız başlıyor sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar.Astrolog Hande Kazanova 26 Kasım - 2 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarında Balık burcunu inceledi.

Bu hafta Balık burcunu neler bekliyor? Aşk, kariyer, sağlık alanlarında Balık burcunun etkileri nelerdir? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv izleyecileri için inceledi.

Kendinizi ön plana atacaksınız, işlerinizde güzel sonuçlar elde edeceksiniz, büyük gelişmeler ve adımlar devrede olacak ama adımlar ve gelişmeler mutlaka daha önceden konuşulmuş, görüşülmüş, tamamlanmamış, yarım kalmış işlerinizi içeriyor olacak. Cumartesi günü itibariyle Merkür, Akrep burcunu geçerek gerilemesine devam edecek. Bu bakımdan kariyer alanlarınız rahatlayacak ama bu sefer sizi daha az tanıyan insanlarla olan bağlantılarınızda ve iletişiminizde sıkıntılar oluşabilir. Seyahat halindeyseniz veya eğitim konularında birtakım aksilikler ve sorunlara açık olacaksınız. 8 Aralık’a kadar büyük adımlardan kaçınmakta fayda olacak. Eğer bu adımları yapmak durumunda kalırsanız şartları ve koşulları bir kez daha üzerinden geçerek yapmaya özen gösterin. Diğer taraftan parasal olarak biraz sinirli etkiler Cumartesi günü devrede ama Pazar günü itibariyle Venüs’ün Akrep burcuna geçmesiyle beraber seyahatlerden mutluluk duyacağınız aynı zamanda diğer insanlarla aranızdaki dengeyi sağlayacağınız da bir döngüye gireceksiniz.

Sitene Ekle