ASTROLOJİ 305 Görüntülenme 25.11.2018 00:05

Haftalık Burç Yorumları: 26 Kasım - 2 Aralık Aslan Burcu

İsteksiz enerjilerle haftanız başlıyor ama bu hafta oldukça şanslısınız sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Astrolog Hande Kazanova 26 Kasım - 2 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarında Aslan burcunu inceledi.

Bu hafta Aslan burcunu neler bekliyor? Aşk, kariyer, sağlık alanlarında Aslan burcunun etkileri nelerdir? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv izleyecileri için inceledi.

Aşk hayatınızda güzel fırsatlar karşınıza gelebilir. Daha önceden konuştuğunuz bir insanla yeniden görüşmelere başlayabilirsiniz. Yarım kalmış bir mevzuyu tamamlamak anlamında oldukça şanslı haftalardan bir tanesi. Pazartesi ve Çarşamba günü önemli görüşmeleriniz için, bu iki günü kullanmaya özen gösterin. Salı günü de keza ama öğleden sonra hareket etmeniz şartıyla. Cuma günü itibariyle Merkür akrep burcuna kayarak gerilemesine devam edecek. Aşk alanlarınızdan çıkıyor Merkür. Yani ev, aile ve yuva alanlarınızda 8 Aralık’a kadar bazı yanlış anlaşılmaları, aksilikleri ve sorunları karşınıza getirebilir. Özellikle Aralık’ın ilk haftalarında emlak alım-satım, kiralama gibi işleriniz varsa bazı aksilik ve sorunlar açık olmalısınız. Bu yüzden büyük işlerinizi 8 Aralık’a kadar büyük adımlar atmayın. Pazar günü Venüs aile alanlarına girecek. Ailevi konularda bir anlamda sevdikleriniz ile aranızdaki bağları kuvvetlendireceğiniz bir döngü alanı içine gireceksiniz.

Sitene Ekle