ASTROLOJİ 753 Görüntülenme 25.11.2018 00:08

Haftalık Burç Yorumları: 26 Kasım - 2 Aralık Akrep Burcu

Bu hafta maddi konularda oldukça yaratıcı, fırsatların ve bolluk olacak sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Astrolog Hande Kazanova 26 Kasım - 2 Aralık 2018 haftalık burç yorumlarında Akrep burcunu inceledi.

Bu hafta Akrep burcunu neler bekliyor? Aşk, kariyer, sağlık alanlarında Akrep burcunun etkileri nelerdir? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv izleyecileri için inceledi.

Dış ortamlardan alacağınız güzel haberler Pazartesi ve Salı günü hayatınızı renklendirebilir. Diğer taraftan Pazartesi ve Çarşamba günleri daha önceden konuşulmuş ama tamamlanmamış, yarım kalmış konu ve olaylar hızlanıyor, güzel bir teklif karşınıza gelebilir ve siz bu teklifi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Sosyal çevrenizi işin içerisine alacak bu teklifleri etkin bir şekilde hayatınızda kullanmaya özen gösterin. Cumartesi günü Merkür Akrep burcuna kayarak gerilemesine devam ediyor. Bu bakımdan 8 Aralık’a kadar yanlış anlaşılmalara açık bir dönem içinde olacaksınız. Yine bu dönemde karşınıza gelecek olan işlerin üzerinden birkaç kez geçmek faydalı olabilir. Tabiri caizse, ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun. Beraber çalıştığınız insanlarla anlaşmak bu dönemde kolay olmayacak, neyseki Pazar günü Venüs sizin burcunuza geçecek ve sosyalleşmeye, biraz daha kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Sıkıntı ve sorunlarınızı çözüme ulaştırmak önemli olacak.

Sitene Ekle