ASTROLOJİ 3.000 Görüntülenme 10.11.2018 00:09

Haftalık Burç Yorumları 12 - 18 Kasım 2018 Yay Burcu - Hande Kazanova

Parasal konular önem kazanıyor sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. 12 - 18 Kasım 2018 haftası Yay burcunu neler bekliyor?

12 - 18 Kasım 2018 haftası haftalık burç  yorumlarında Yay burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'ye anlattı.

Gün içersinde çabuk depresif bir hale geçebilirsiniz, sahip olduklarınızı sorgulayabilirsiniz yada önemli bir parasal konu ortaya çıkabilir. Geçtiğimiz haftadan güzel etkileşimleri üzerinize aldığınız bir döngü. Cuma günü Venüs’ün düzelmesiyle beraber arkadaş ve çevrenizle beraber yaşadığınız iletişim sıkıntılarını geride kaldığını görmeye başlayacaksınız. Çevrenizi daha etkin bir şekilde kullanacaksınız. Cuma günü itibariyle enerjinizi ev, aile, yuva alanlarına kaydırmaya başlıyorsunuz. Bu alanlarda fedakarlıklarınız ve karşı tarafı düşünerek atılan adımlar ön plana çıkarken çabuk alınabilir, pasif, agresif duruma geçebilirsiniz. Cumartesi günü Merkür sizin burcunuzda gerilemeye başlayacak. Kendinizi ifade ederkeni ikili ilişkilerinizde ve özel hayatınızda iletişim aksaklıklarına açık olacaksınız. 3 hafta boyunca büyük girişimlerden, imzalardan kaçınmakta fayda var. Bazı konuları gözden geçirmek için bu dönemi faydalı kullanabilirsiniz.

Sitene Ekle