ASTROLOJİ 2.615 Görüntülenme 10.11.2018 00:07

Haftalık Burç Yorumları 12 - 18 Kasım 2018 Terazi Burcu - Hande Kazanova

Kendi gücünüzü, yapacaklarınıza başlayarak haftanız başlıyor sevgili Terazi ve yükseleni Terazi olanlar. 12 - 18 Kasım 2018 haftası Terazi burcunu neler bekliyor?

12 - 18 Kasım 2018 haftası haftalık burç  yorumlarında Terazi burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'ye anlattı.

Aile hayatınızda ufak bir krizle uğraşmak Pazartesi günü devrede olacak. Bu hafta keyifli haftalardan bir tanesi. Özel hayatınızda harekete geçmek istediğiniz konularda hayatın sizi desteklediğini göreceksiniz. Cuma günü Venüs’ün düzelmesiyle beraber artık hayatınız için, kendiniz için yapmak istediğiniz herşeyi devreye sokabilirsiniz. Kendinizi mi yenilemek istiyorsunuz, alışveriş mi yapmak istiyorsunuz, yeni bir ilişkiye mi başlamak istiyorsunuz işte bunun için Cuma gününden sonrasını kullanmalısınız. Mars, Balık burcuna geçicek. İş, hizmet ve sağlık ile ilgili konularda harekete geçmeye başlıyorsunuz. Alıngan, çekingen yönleriniz bazı hatalara açık olmanızı sağlayabilir. Cumartesi günü itibariyle Merkür geriliyor ve Merkür sizin iletişim alanlarınızda gerileyecek. Yakın çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminizde sıkıntılara açık olacaksınız. Randevu almak, bilgisarınızın, telefonlarınızın bozulması gibi iletişim bozukluklarına karşı dikkatli olun.

Sitene Ekle