ASTROLOJİ 4.532 Görüntülenme 10.11.2018 00:11

Haftalık Burç Yorumları 12 - 18 Kasım 2018 Kova Burcu - Hande Kazanova

Haftanız biraz ağır etkilerle başlıyor sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. 12 - 18 Kasım 2018 haftası Kova burcunu neler bekliyor?

12 - 18 Kasım 2018 haftası haftalık burç  yorumlarında Kova burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'ye anlattı.

Önemli konu ve olaylarla uğraşmak çok hoşunuza gitmeyecek bu hafta ama daha önceden çözülmemiş bir konunun üzerine düşebiliriz. Diğer taraftan hayatınızla ilgili atmanız gereken adımlar anlamında Çarşamba ve Perşembe günü destekleniceksiniz önemli iş konuşmalarınızı bugüne denk getirebilirsiniz. Cuma günü Venüs düzeliyor. Venüs’ün düzelmesiyle beraber sıkıntı ve sorun yaşadığınız gelecek planlarınızda daha rahat adım atmaya başlayacaksınız. İş ilişkileriniz bu döngüde güçlenebilir aynı zamanda aile alanınızda yaşadığınız sıkıntı ve sorunların geride kaldığını görebilirsiniz. Cuma günü itibariyle enerji alanınız değişecek. Enerjinizi maddi konulara kaydırmaya başlayacaksınız. Ticaretle uğraşıyorsunuz bu dönemde ticari faaliyetlerin arttığını görebilirsiniz yine ruhsal çalışmalara, kendinizi geliştireceğiniz alanlara para harcamanız artabilir. Cumartesi günü Merkür geriliyor. Merkür sizin arkadaşlık ve sosyal alanınızda gerileyecek. Eski arkadaşlarınızla bir araya gelmek için uygun bir dönem ama yeni insanlarla tanışacaksınız kendinizi ifade ederken dikkatli olun.

Sitene Ekle