ASTROLOJİ 2.436 Görüntülenme 10.11.2018 00:06

Haftalık Burç Yorumları 12 - 18 Kasım 2018 Başak Burcu - Hande Kazanova

Haftaya keyifli etkilerle giriş yapıyorsunuz sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. 12 - 18 Kasım 2018 haftası Başak burcunu neler bekliyor?

12 - 18 Kasım 2018 haftası haftalık burç  yorumlarında Başak burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'ye anlattı.

İletişimsel konularınız hız kazanırken, diğer taraftan ailevi konularda almanız gereken kararlar bu hafta etkili olacak. Perşembe günü harekete geçmek istediğiniz konularda hayatın sizi desteklediğini göreceksiniz. Cuma günü Venüs düzeliyor, Venüs sizin para alanlarınızda gerilemekteydi şimdi Venüs’ün düzelmesiyle beraber bu sıkıntıların geride kaldığını göreceksiniz. Cuma günü itibariyle enerji alanlarınız değişiyor. İş, hizmet, sağlık alanlarınızda 1,5 yıldan beri yaşadığınız tutulmalar ve aynı zamanda bu alanda Mars’ın gerilemiş olması sağlığınız ve işinizle ilgili konularda sorunları karşınıza getirmiş olabilir. Mars, Balık burcuna geçiyor. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda mücadeleci koşulların ön plana çıktığını görebilir, bu alanlarda fedakarlıklarınızın arttığına şahit olabilirsiniz. Cumartesi günü Merkür gerileyecek. Ev, aile, yuva alanlarınızda gerileyen Merkür bu alanda 3 hafta boyunca büyük değişiklikler için sizi desteklemeyecek. Emlak alım, satım, başka bir eve geçme gibi bir planınız varsa iki kez gözden geçirerek şartların ve durumların netliğinden emin olarak ilerlemelisiniz sevgili Başak’lar.

Sitene Ekle