ASTROLOJİ 2.363 Görüntülenme 10.11.2018 00:05

Haftalık Burç Yorumları 12 - 18 Kasım 2018 Aslan Burcu - Hande Kazanova

İşiniz gücünüz, rutin koşturmalarınızda haftanız başlıyor sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. 12 - 18 Kasım 2018 haftası Aslan burcunu neler bekliyor?

12 - 18 Kasım 2018 haftası haftalık burç  yorumlarında Aslan burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'ye anlattı.

Bu Pazartesi gücünüzü ortaya koymak isteyebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konularda bir takım krizleri yönetmek zorunda kalabilirsiniz. Perşembe günü olumlu günlerden bir tanesi özel hayatınızda gücünüzü etkin bir şekilde ortaya koyacaksınız. Cuma günü Venüs düzeliyor Venüs’ün düzelmesiyle beraber yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağlantılarınızı kurtaracağınız, ilişkilerinizi daha da güzelleştireceğiniz bir döngüye merhaba diyorsunuz. Mars, ikili ilişkilerinizden çıkmaya hazırlanıyor. Cumartesi günü Merkür gerileyecek Merkür sizin aşk hanenizde gerileyecek. Çocuklarınızla olan iletişiminize, aşk hayatınızdaki iletişiminize bu dönemde dikkat etmekte fayda olacak. Sanatsal ve kreatif işlerde gücünüzün arttığını görebilirisiniz.

Sitene Ekle