ASTROLOJİ 2.925 Görüntülenme 10.11.2018 00:08

Haftalık Burç Yorumları 12 - 18 Kasım 2018 Akrep Burcu - Hande Kazanova

İletişimde kendinizi göstereceğiniz haftalardan bir tanesi sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. 12 - 18 Kasım 2018 haftası Akrep burcunu neler bekliyor?

12 - 18 Kasım 2018 haftası haftalık burç  yorumlarında Akrep burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarını cevapla.tv'ye anlattı.

Pazartesi öğleden sonra yada akşam saatlerinde önemli bir olayı çözmek üzere harekete geçebilirsiniz. Bu hafta enerjinizi etkin bir şekilde kullanacağınız haftalardan bir tanesi kaldı ki enerji alanınızda değişmeye başlıyor. Enerjinizi aşk alanlarınızda koymaya başlayacaksınız. Sevdiğiniz insanlar bağlantılarınız kuvvetlenebilir, enerjinizi sanatsal işlere yönlendirebilirsiniz, çocuğunuz varsa fedakarlıklarınız ön plana geçebilir ama diğer taraftan alıngalıklar devrede olacak ve enerjinizi istediğiniz gibi gösteremeyebilirsiniz. Venüs’ün düzelmesiyle beraber geçmiş konu ve olaylar yavaş yavaş etrafınızdan çekilmeye başlıyor. Olayların aydınlanmasıyla beraber daha rahat nefes almaya başlayacaksınız. Merkür gerilemeye başlıyor ve Merkür sizin para alanınızda gerilemeye başlayacak. 9 Aralık’a kadar parasal konularda büyük adımlar atmaktan kaçınmanız gereken bir dönem. Büyük anlaşmalar, büyük imzalar, ticari faaliyetler konusunda desteklenmeyeceksiniz.

Sitene Ekle