ASTROLOJİ 1.890 Görüntülenme 08.06.2018 00:02

Haftalık Boğa Burcu Yorumu 11 - 17 Haziran 2018 Hande Kazanova

Haftaya şartlar lehinizde olarak başlıyorsunuz çünkü ay Boğa burcunda ilerleyecek sevgili Boğa ve yükseleni Boğa olanlar. 11 - 17 Haziran haftalık burç yorumunuzu bir de Uzman Astrolog Hande Kazanova'dan dinleyin.

Bu aralar maddi konular daha fazla gündeminizde cebinizde giren para, kazanımlarınız, işten elde edilen gelirleriniz bütün bunlarla daha fazla ilgiliniz. 11 - 17 Haziran haftalık burç yorumunuzu Hande Kazanova'dan dinleyin.

Salı günü itibariyle iletişimsel konular daha fazla ilgiliniz. İletişimsel konularınız daha fazla hayatınızda yer etmeye başlayacak. Yakın çevrenizdeki insanlar olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceğiniz iletişiminizi arttıracağınız bir döngü içersindesiniz. 2 hafta boyunca etrafınızdaki olan konu ve olaylar dikkatinizi çekebilir. Kuzenleriniz, akrabalarınız, kardeşlerinizle olan bağlantılarınız öne çıkacak. Çarşamba günü itibariyle eviniz, yuvanız, aileniz sizin için önem kazanıyor. Evinizde, yuvanızda olmaktan mutluluk duyacak, sevdiklerinizi kendi evinizde ağırlamak isteyeceksiniz. Boya, tadilat, tamir gibi evinizde yapmanız gereken önemli işleriniz varsa bayramdan sonra bu planlarınızı kolaylıkla hayata geçirebilirsiniz. Cuma günü dikkatli olmakta fayda var. Aile büyüklerinizle anlaşmak çok da kolay olmayabilir.

Güzel bir bayram diliyorum.

Sitene Ekle