ASTROLOJİ 2.100 Görüntülenme 16.06.2018 12:00

Haftalık Başak Burcu Yorumu 11 - 17 Haziran 2018 Hande Kazanova

Seyahatler, dış ortamlara bağlı her tür konu bu haftanın gündemi sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. 11 - 17 Haziran haftalık burç yorumunuzu bir de Uzman Astrolog Hande Kazanova'dan dinleyin.

Uzun bir seyahatın planını yapmış olabilirsiniz, uzaktaki akrabalarınızı ziyaret etmek isteyebilirsiniz yada onlar sizi ziyaret etmek isteyebilir sevgili Başaklar. 11 - 17 Haziran haftalık burç yorumunuzu Hande Kazanova'dan dinleyin.

Bu hafta ne yaşarsanız yaşayın oldukça hızlı haftalardan bir tanesini yaşayacaksınız. Salı günü itibariyle Merkür yengeç burcuna geçiyor ve sosyal çevrenizi arttıracaksınız. Arkadaşlarınızla daha fazla iletişiminizi arttıracaksınız ve geleceğe yönelik işlerinizde kendinizi ön plana çıkarmak önem kazanıyor önünüzde 2 hafta boyunca. Önemli konuşmalar ve görüşmeler önem kazanıyor. Çarşamba günü itibariyle venüs Aslan burcuna geçiyor, özel hayatınızda parasal konularda kendinizi geri plana çekeceğiniz bir döngü içersine giriyorsunuz. Kendinizle olmak, kendinizi dinlemek ruhunuza iyi gelebilir. Bayramın 1. günü yurtdışındaysanız, başka yerlerdeyseniz eğer ufak tefek aksilikleri çok büyütmeyin. Arkadaşlarınızla yapacağınız konuşma ve görüşmeler bayram zamanında kendinizi yalnız hissetmenize sebep olabilir. Moralinizi düşürmeyin.

Güzel bir bayram diliyorum.

Sitene Ekle