ASTROLOJİ 3.001 Görüntülenme 11.06.2018 16:00

Haftalık Balık Burcu Yorumu 11 - 17 Haziran 2018 Hande Kazanova

İletişimsel konularla haftanız başlıyor sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. 11 - 17 Haziran haftalık burç yorumunuzu bir de Uzman Astrolog Hande Kazanova'dan dinleyin.

Salı günü itibariyle ailevi konulardan ziyade, özel hayatınıza odaklanmak isteyeceksiniz sevgili Balıklar. 11 - 17 Haziran haftalık burç yorumunuzu Hande Kazanova'dan dinleyin.

Hobilerinize, sanatsal işlerinize vakit ayırmak isteyeceksiniz. Çocuğunuz varsa çocuğunuzla olan bağlantılarınız ön plana geçecek. İş hayatınızı daha fazla önemseyeceğiniz, sağlığınızı daha da kuvvetlendireceğiniz bir döngüye merhaba diyorsunuz. Yaklaşık 3 hafta boyunca beraber çalıştığınız yada yanınızda çalıştırdığınız insanlarla olan ilişkinizi kuvvetlendirebilirsiniz. Cuma günü özellikle yakın çevrenizden göreceğiniz etkilerle, sağlığınızla ilgili konular yada günlük hayatınızdaki sıkıntılar görülüyor. İlişkilerinizde ani kopmalara hazırlıklı olmalısınız. Aynı zamanda hem çocuğunuzla olan bağlantınıza hem özel hayatınıza dikkat etmekte fayda var.

Güzel bir bayram diliyorum.

Sitene Ekle