ASTROLOJİ 4.912 Görüntülenme 16.06.2018 11:39

Haftalık Aslan Burcu Yorumu 11 - 17 Haziran 2018 Hande Kazanova

Haftaya kariyer ve işinizle ilgili konular ön planda olarak başlayacak sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. 11 - 17 Haziran haftalık burç yorumunuzu bir de Uzman Astrolog Hande Kazanova'dan dinleyin.

Perşembe gününe kadar işlerinizi toparlamak, ve bir sonuca ulaştırmak için daha fazla çaba harcayabilirsiniz sevgili Aslanlar. 11 - 17 Haziran haftalık burç yorumunuzu Hande Kazanova'dan dinleyin.

Salı günü itibariyle biraz kendinizi iletişimi kısacağınız bir döngü içersine giriyorsunuz. Olaylarını gözlemlemek plan yapmak için uygun bir dönem olacak. Çarşamba günü itibariyle Venüs’ün sizin burcunuza geçmesiyle birlikte artık kendinize ve görüntünüze daha fazla önem vereceğiniz bir döneme merhaba diyeceksiniz. Kendinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Saçınızı değiştirmek, alışveriş yapmak, sosyalleşmek, diğer insanlar buluşmak uzun süredir kendinizi çektiğiniz her tür konuda artık ön plana çıkmanın zamanı geldi diye düşüneceksiniz. Önemli işleriniz varsa çarşamba günü halletmekte fayda var. Bu bayramda cuma ve cumartesi günlerine dikkat etmekte fayda var. Göz önünde olacağınız ortamlarda çok çabuk tepkiler verebilirsiniz sevgili Aslanlar. Kendinizi aşağıya çekebilecek durumlardan uzak durmaya çalışın.

Güzel bir bayram diliyorum.

Sitene Ekle