ASTROLOJİ 2.270 Görüntülenme 11.06.2018 09:22

Haftalık Akrep Burcu Yorumu 11 - 17 Haziran 2018 Hande Kazanova

Özel hayatınızın detayları ile ikili ilişkiler işlerinizle bu haftaya merhaba diyeceksiniz sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. 11 - 17 Haziran haftalık burç yorumunuzu bir de Uzman Astrolog Hande Kazanova'dan dinleyin.

Bu hafta hızlı haftalardan bir tanesi, gündeminiz hızlı değişecek sevgili Akrepler. 11 - 17 Haziran haftalık burç yorumunuzu Hande Kazanova'dan dinleyin.

Salı günü itibariyle seyahatlerinizin artacağı bir döngü içersine giriyorsunuz. Seyahat etmek, eğitimsel konular, yabancılarla yapılacak olan işler 15 gün boyunca daha fazla gündeminize yerleşebilir. Seyahat ile ilgili planlar yapmak bu dönemde size iyi gelecek sevgili Akrepler. Çarşamba gününden sonra kendinizi göstereceğiniz bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Bu döngüyü kaçırmamınızı tavsiye ediyoruz. 3 hafta boyunca patronlarınızla olan görüşmelere faydalar sağlayabilirsiniz. Yine istediğiniz bir zam yada terfi varsa bu dönemde şanslı bir döngü olacak. Cuma günü bayramın 1. günü sevdiğiniz insan varsa, evliyseniz birbiriniz anlamak zor olacak.

Güzel bir bayram diliyorum.

Sitene Ekle